Referentsid

Tänu praegusele IT Partnerile on meie ettevõtte saanud vabaduse IT probleemidest ning seeläbi sõbraliku ilme ja rahulolevad töötajad. Kuna süües tõuseb isu, siis tänu professionaalsetele spetsialistidele ning personaalsele lähenemisele ja kompetentsusele sai paljusid asju IT infrastruktuuris muudetud ja koostöös ka kasutajaid koolitatud efektiivsemalt IT ressursse kasutama.Kokkuvõtteks võib öelda, TULEMUS HEA – KÕIK HEA ning koostöö jätkugu sama efektiivsetel alustel.

Rene Maajärv
VBH Estonia AS IT juht
www.vbh.ee

“Valisime oma IT koostööpartneriks 3r Computers OÜ septembris 2009, kui meil tekkis vajadus operatiivse, efektiivse ja usaldusväärse “IT-kiirreageerimisjõu” järele.
Täna võin tõdeda, et tollane valik on end igatpidi õigustanud: 3r Computers OÜ IT-teenus on olnud laitmatu nii teostuselt kui ka vormistuselt.*
Nii et soovitan soojalt kõigile.”

Urmas Kernu
AAA Patendibüroo OÜ juhatuse liige”
www.aaa.ee

 

Meie koostöö on väga hästi laabunud ning loodetavasti laabub ka edaspidi, kuna:

* 3r spetsialistid on asjatundlikud ning oskavad juhendada klienti, kes ei tea ITst väga palju.
* Väga lihtne on abi saada nii tugitelefonile helistades, kui ka kaugabi kasutades.
* Pidevalt monitooritakse IT süsteemide korrasolekut.
* Kuulatakse ära kliendi soov ning pakutakse välja võimalikud ning parimad lahendused arenduste ja ka tehnika ostmise osas.
* Hea ülevaade teostatud töödest – aruanded.
* Neil on meeldivad, mõistvad ja abivalmis inimesed.

Neeme Tammis
Hansabuss Juhatuse liige

Hansabuss AS on olnud 3R Computers´i klient rohkem, kui 15 aastat. Ta on hea partner, sest me saame jätkusuutliku teenuse üle kogu Eesti.
Nende ärimudel sobib väikesele ja keskmisele ettevõttele hästi, kuna ei pea pardal hoidma kallist IT spetsialisti ja tugiisikut.
Pakuvad alati mõistlike lahendusi kiiresti kasvavas IT keskkonnas.

Sergei Vahnitski
Hansabussi tegevjuht
www.hansabuss.ee

 

Eesti Pagar AS on olnud 3R Computersi kliendiks ligi 20 aastat.
Selle aja jooksul on 3R  põhjalikult tundma õppinud meie ettevõtte vajadusi ning  tänu sellele  ja oma professionaalsusele oskavad  konsultandid välja pakkuda  just meie jaoks  sobivaid parimaid  lahendusi .
Kiire ja paindlik  reageerimine probleemidele, asjatundlikud nõuanded ja mõistlik hinnakujundus on taganud usalduse ja pikaajalise tõhusa koostöö.

Külli Pärt
Eesti Pagar AS  IT Juht
www.eestipagar.ee

Comments are closed.