Canon imagePROGRAF iPF610

1.600

1 laos

Kirjeldus

KASUTATUD!

Ilma aluseta.

Kulunud prindipead ja tühjad tindid vahetatakse müügi hetkel uute vastu juhul kui seade nõuab nende vahetust.

Eelised
A1-formaadis väljatrükid 31 sekundiga
CAD-rakendustega hästi ühilduv printer toetab HPGL/2 & HP RTL failivorminguid
1 200 dpi lahutus tagab CAD-i plaanide printimisel teravama ja peenema joone ning suure tihedusega musta värvi.
5-värviline printimine tagab suurepärase graafika
Saadaval neli prindimaterjali söötmisvalikut
Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon imagePROGRAF iPF610 üksikasjadega

Teie disainide silmapaistvad suureformaadilised väljatrükid

imagePROGRAF iPF610 on 24” (A1) suureformaadiline printer, mis saavutab erakordsed tulemused – ükskõik, kas prindite silmapaistvat graafikat oma klientidele või arhitektuuriplaane oma CAD-rakendustest.

Optimaalne pildikvaliteet ja tootlikkus teie ettevõtte jaoks

iPF610 sisaldab Canoni 5 värviga värvi- ja pigmendipõhist tindisüsteemi, et saavutada teie ettevõttes optimaalsed tulemused. Tänu 4 pl tindipiiskadele ja 15 360 pihustile võimaldab Canoni 1-tolline trükipea kuni 1200 punkt/tollist eraldusvõimet. Viievärviline keemiliselt reageerivate tintide süsteem vähendab laialivalgumist ning tagab ühtlased ja kvaliteetsed väljatrükid, mis on ka detailides täpsemad ja teravamad.

Kiired printimiskiirused (31 sekundit A1-formaadis printimiseks kiires režiimis) muudavad mudeli iPF610 täiuslikuks, kui on vaja koostada detailseid plaane – ja tööd ei ole vaja kohalikule printimisspetsialistile edasi saata.

Ideaalne professionaalsete CAD-rakenduste jaoks.

Mudel iPF610 pakub kvaliteetset jooneedastust ja tootlikkust, mida on vaja CAD-rakenduste professionaalidele. Oma eelkäija, mudeli iPF600, edule rajatud mudel iPF610 pakub nüüd täielikku tuge erialastele CAD-failivormingutele HP-GL/2 ja HP RTL, samuti pakub see HDI draiverit Windowsi jaoks. Suur mälumaht (256 MB) võimaldab ka keerukaid faile probleemideta töödelda.

Võimas ja kasutajasõbralik

LCD-juhtpaneelil on graafilised animatsioonid, mis teevad seadme käsitsemise lihtsaks ka siis kui te pole varem suureformaadilise printeriga töötanud. Võimas ja lihtne tarkvara aitab hõlpsalt lahendada ka keerukamad ülesanded.

Kuigi mudel iPF610 on väga kompaktse disainiga, sisaldab see ka nelja prindimaterjali teed – rullikut, kassetti ja kahte käsitsisöödu pilu – ning automaatset rullmaterjali lülitamist veelgi mugavamaks kasutamiseks. Õigupoolest võimaldab kassetiga materjalisöötmissüsteem uue lehe söötmist alustada ka juba enne, kui eelmine leht on printerist väljunud. Tänu uue disainiga ventilaatorile töötab printer äärmiselt vaikselt – võite kindel olla, et märgatakse teie töö tulemusi, mitte printeri müra.

LISAINFO: Canoni lehelt