Tagasiside

logistikaportaal

3R Computers on meid toetanud alates MyDello logistikaportaali loomisest.

Koostöö on olnud alati väga hea ja me hindame 3R’i kiiret reageerimist.

Koos oleme alati leidnud parimad lahendused uute süsteemide juurutamisel.

Siimu Kaas
MyDello OÜ CTO

 

Meie koostööd ilmestab kõige paremini üksteise usaldamine ja mõistmine. Lubadustest peetakse kinni ja pakutakse välja just spetsiaalselt meie jaoks parimaid lahendusi.

Probleemide lahendamisele reageerivad 3R Computersi inimesed kiiresti ja täie tõsidusega.
Süsteemide üles ehitamisel on oluline osa lihtsusel ja praktilisusel.

Heiki Liiser
SLO Eesti AS
CEO / Baltic Region Manager

Orlen Eesti OÜ on olnud 3R Computers klient juba üle kümne aasta. Selle aja jooksul on koostöö nendega hästi sujunud ja oleme kogu meeskonnaga väga rahul.

Kiire ja paindlik reageerimine probleemidele, asjatundlikud nõuanded ja professionaalsus on taganud pikaajalise meeldiva koostöö. Osutatud teenuse täielik läbipaistvus ja üksikasjalik aruandlus on andnud meie suhetes vajaliku usalduse ja kindluse.

Waldemar Król
Juhatuse liige
Orlen Eesti OÜ

Inseneribüroo Telora ja 3R Computers on teinud koostööd alates 2009. aastast. Meie jõudsime nendeni soovituse kaudu ja peale pikka koostööd julgeme 100% kindlusega ka teistele soovitada.

Oleme pidanud oluliseks nendepoolselt individuaalset lähenemist olukordadele ja töötajatele; vajadusel kiiret ja operatiivset tegutsemist, läbipaistvust jooksvate tööde jälgimises ja aruandluses aga ka suutlikust “suure pildi” nägemise kaudu algatada nii riist- kui tarkvaraarendusi.
Seni pole meil kasvõi ühekski hetkeks tekkinud mõtet või vajadust teenusepakkujat vahetada.

Airi Laanemaa
Finantsjuht
Inseneribüroo Telora

Meie koostöö 3r Computersi meeskonnaga on väga hästi laabunud ja me oleme teie meeskonnaga väga rahul. Kliendina, kes ei tea ITst väga palju, oleme tänulikud kannatliku ja ka asjatundmatule mõistetava juhendamise eest. Teie tehnilises toes on väga meeldivad ja abivalmis inimesed. Ükskõik, kas oleme teile helistanud või kasutanud kaugabi, on abi saamine olnud kiire ja lihtne. Kui meil on olnud soov osta tehnikat või arendada oma süsteeme edasi, siis pole te piirdunud vaid üldiste soovitustega, vaid välja on pakutud meie soove ja vajadusi arvestades parimad lahendused. Kindlasti tahaks mainida ka teie korrektsust – ülevaade teostatud töödest ja aruanded on alati olemas.

Neeme Tammis
Hansabuss Juhatuse liige

Valisime oma IT-halduse koostööpartneriks 3r Computers OÜ septembris 2009, kui meil tekkis vajadus operatiivse, efektiivse ja usaldusväärse “IT-kiirreageerimisjõu” järele.
Täna võin tõdeda, et tollane valik on end igatpidi õigustanud – meile osutatud IT-halduse teenus on olnud laitmatu nii teostuselt kui ka vormistuselt.
Nii et soovitan soojalt kõigile.

Urmas Kernu
AAA Patendibüroo OÜ juhatuse liige

Hansabuss AS on olnud 3R Computers´i klient rohkem, kui 15 aastat. Hansabuss on ettevõte, kes tahab klientidele pakkuda väga head teenust ja teenindust, seetõttu oskame ja 3r Computersi pakutavat hinnata väga kõrgelt. Nende ärimudel sobib väikesele ja keskmisele ettevõttele hästi, kuna ei pea pardal hoidma kallist IT spetsialisti ja tugiisikut. Meie jaoks on see olnud alati mõistlik lahendus kiiresti kasvavas IT keskkonnas.

Sergei Vahnitski
Hansabussi tegevjuht

Tänu teile on meie ettevõtte saanud IT probleemidest priiks ning meie töötajad tunduvad olema palju rahulolevamad ja sõbralikuma ilmega. Kuna süües tõuseb isu, siis tänu teie professionaalsetele spetsialistidele ning personaalsele lähenemisele ja kompetentsusele sai paljusid asju IT infrastruktuuris muudetud. Lisaks oleme tänulikud ka koolituste eest, mis panid inimesi efektiivsemalt IT- ressursse kasutama. Kokkuvõtteks võib öelda, TULEMUS HEA – KÕIK HEA! Loodame, et meie koostöö jätkub sama efektiivselt ja meeldivalt.

Rene Maajärv
VBH Estonia AS IT juht

Eesti Pagar AS on olnud 3R Computersi kliendiks ligi 20 aastat.
Selle aja jooksul on 3R põhjalikult tundma õppinud meie ettevõtte vajadusi ning tänu sellele ja oma professionaalsusele oskavad konsultandid välja pakkuda just meie jaoks sobivaid parimaid lahendusi .
Kiire ja paindlik reageerimine probleemidele, asjatundlikud nõuanded ja mõistlik hinnakujundus on taganud usalduse ja pikaajalise meeldiva koostöö.

Külli Pärt
Eesti Pagar AS IT Juht